Neler yeni

Hoşgeldin, ziyaretçi!

İster kendi adınla istersen anonim olarak fikrini özgürce paylaş. Unutma, burası herkes için değildir.

Aramızda E-Ticaretle ilgilenen var mı?

Müdür

⭐️
E Ticarete girmeye çalışıyorum bir o kadar da üşeniyorum. Yapanlar ne yapıyor anlatabilir mi biraz?

etki

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
e-ticaret satışı yapmadım ama çevremde yapan vardı. en basitinden tişört gibi ürünler satabilirsin, ya da dropshipping. dropshipping ile sen üreticiyle tüketici arasında köprü oluyorsun. türkiye'de satılmayan potansiyel ürünleri aliexpress'den bulup satışını yapabilirsin. bunun için maliyeti ve gelir/gideri iyi hesaplaman lazım. gümrük vergisi, kdv ve pazaryerleri gibi maliyetli unutmaman gerek.

Müdür

⭐️
e-ticaret satışı yapmadım ama çevremde yapan vardı. en basitinden tişört gibi ürünler satabilirsin, ya da dropshipping. dropshipping ile sen üreticiyle tüketici arasında köprü oluyorsun. türkiye'de satılmayan potansiyel ürünleri aliexpress'den bulup satışını yapabilirsin. bunun için maliyeti ve gelir/gideri iyi hesaplaman lazım. gümrük vergisi, kdv ve pazaryerleri gibi maliyetli unutmaman gerek.
ben üreticiyim fakat dükkan kendini döndürmüyor bana hangi sitede nelerden yürümem gerektiğini vs destek olack biri lazım

yenisekme

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
E Ticarete girmeye çalışıyorum bir o kadar da üşeniyorum. Yapanlar ne yapıyor anlatabilir mi biraz?
Yakın bir zamanda kedi kumu ticaretine başlayacağız. Bir kaç adım kaldı ama hemen hemen her şey netleşti. Hep heyecan duyduğum bir alandı, bir kaç girişimim olmuştu ama sonra kârlı gelmedi sürdürmedim. Şimdi daha büyük bir yatırım ile deneyeceğiz, bakalım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar