Neler yeni

Hoşgeldin, ziyaretçi!

İster kendi adınla istersen anonim olarak fikrini özgürce paylaş. Unutma, burası herkes için değildir.

Nejat İşler "Barda" Filmi

etki

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Filmin konusu 1997 yılında yaşanan Gaziosmanpaşa olayından alıntıdır.

Oyuncu kadrosu çok sağlam, aynı zamanda sağlam psikoloji istiyor. "Bir Sırp Filmi"nden sonra izlediğim en kötü hissiyatlı filmlerden birisi.

yenisekme

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Filmin konusu 1997 yılında yaşanan Gaziosmanpaşa olayından alıntıdır.

Oyuncu kadrosu çok sağlam, aynı zamanda sağlam psikoloji istiyor. "Bir Sırp Filmi"nden sonra izlediğim en kötü hissiyatlı filmlerden birisi.
Yıllar önce izlemiştim. Bir çok arkadaş grubuma izletmek için de tekrar tekrar izledim, sanırım 10'a yakın izlemişimdir. Ne yazık ki oluyor böyle olaylar. Filmin ana teması aslında kafası güzel insanların kendilerini bilmeden yaptıklarından çok sosyal sınıf farklılıkları ve bu nedenle açığa çıkmış kin.

etki

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Yıllar önce izlemiştim. Bir çok arkadaş grubuma izletmek için de tekrar tekrar izledim, sanırım 10'a yakın izlemişimdir. Ne yazık ki oluyor böyle olaylar. Filmin ana teması aslında kafası güzel insanların kendilerini bilmeden yaptıklarından çok sosyal sınıf farklılıkları ve bu nedenle açığa çıkmış kin.
filmdeki iki grup arasında sınıf farkı olduğunu düşünmüyorum. bunun için bir kısmın zengin, prestijli veya önemli insanların olması gerekir. iki grupta sıradan kişiler. bir grup kabadayı ve medeniyetten çok uzak. bu kişilerin zaten aramızda dolaşmaması gerekiyor. Bu nedenle filmden çıkartılacak sonuç, bu tarz kişileri aramızda barındırmamalıyız olmalıdır

yenisekme

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
filmdeki iki grup arasında sınıf farkı olduğunu düşünmüyorum. bunun için bir kısmın zengin, prestijli veya önemli insanların olması gerekir. iki grupta sıradan kişiler. bir grup kabadayı ve medeniyetten çok uzak. bu kişilerin zaten aramızda dolaşmaması gerekiyor. Bu nedenle filmden çıkartılacak sonuç, bu tarz kişileri aramızda barındırmamalıyız olmalıdır
sosyal sınıf sadece ekonomik olarak olmuyor. birilerinin ortamı var, sosyal çevresi, keyifli anları diğer grubun yok.

yenisekme

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Bir Sırp Filmi"nden sonra izlediğim en kötü hissiyatlı filmlerden birisi
Bir Sırp Filmi (Srpski) hakkında biri alttaki yorumu yazmış sözlükte, çok hoşuma gitti.

"biri kemalist, biri dindar, biri liberal, biri milliyetçi 4 tane 50 yaş civarı teyzeyi topla izlettir bu filmi, bir daha ayrılmamak üzere sarılırlar birbirlerine."

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar