Neler yeni

Hoşgeldin, ziyaretçi!

İster kendi adınla istersen anonim olarak fikrini özgürce paylaş. Unutma, burası herkes için değildir.

gereksiz detay veren insan

etki

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
bana günlük yaşantıda en fazla rahatsızlık veren durumlardan birisidir. basit bir cevap istendiğinde açıklanan uzun yanıtlar insanı bezdiriyor. özellikle cevabını biliyorsanız bu daha da sıkıcı oluyor.

yenisekme

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Ben de bu şekilde düşünüyorum ama bazen kendimin bu hatayı yaptığımı fark edip konuşmayı kesebiliyorum. Bazı insanlar sanırım ona soru sorulmasını yani ciddiye alınmasını bekliyor olabilir. Bu yüzden yakalamışken çatır çatır anlatayım diyor.

zimamavisi

⭐️
Bunu yapanlardan biri yakın bir aile bireyim. Çok basit bir olayı anlatacağı zaman bile uzattıkça uzatır. Cümlelerinin arasına da "neysem fazla uzatmayayım" serpiştirirdi ki karşıdakinin gazını alabilsin. Normalde sabırlıyımdır onu heyecanlandıran bir konuysa sonuna kadar dinlerim ama artık yaşlanıyorum. Şimdi ona soru sorarken çok net ve hedef odaklı soruyorum. Sohbeti dağıtmaya başladığı anda da asıl konuya çekiyorum ki daha fazla yaşlanmadan kurtulabileyim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar