Neler yeni

Hoşgeldin, ziyaretçi!

İster kendi adınla istersen anonim olarak fikrini özgürce paylaş. Unutma, burası herkes için değildir.

Nerdesiniz?

P. Silas

Yeni Üye
Rastgele denk geldiğimiz ayraçtan burayı bulduk ve girdiğimizde çok aktif olmadığını görüp hayal kırıklığına uğradık. Güzel bir proje ve heyecanlandırmıştı ama sanki duyurulması lazım gibi? Ama yaptığınız projenin üstüne düşmediğiniz için bunu da kimse göremeyecek ha? İsterseniz el atarız. Barış!

PewPew

⭐️
Proje Elçisi
Hey hey hey burada neler oluyor dostum? Burası bir ghetto ve bizde burada büyüdük! Herkes kendi çöplüğüne!

P. Silas

Yeni Üye
Hey hey hey burada neler oluyor dostum? Burası bir ghetto ve bizde burada büyüdük! Herkes kendi çöplüğüne!
Ağır ol adamım kimse senin çöplüğünü bi kraliyet zannetmiyor! Sadece burasını biraz canlandırmaktan bahsettik, eğer bencil olmazsan üniversitede çok güzel eğlenebilirz. Adamım Jamal'ın söylediği gibi o saçma insta saçmalarına kilit vurmaktan bahsediyoruz. Burası sizin için bir wp web uygulaması gibi. Büyük resme odaklan, barış!

P. Silas

Yeni Üye
işte beyaz bir nokta :dashd Adamım sakinleşmen lazım çünkü bu büyüklükse space x de gezen bu elemanları dinlemeyi dene. Pişmanlık mı??? no no no kullanmıyoruz adamım. Silas naber ahbab.. Jamal out!
Bu sıradan beyaz kafaların arasında ne haberi dostum? Sanırım bizi ciddi almadılar ve bizi bir avuç troll sanıyorlar. Ben olsam seni hafife almazdım ama bunların anlaması zor olacak ve iş işten geçecek. Sinirlendim ve ağzımı bozmak istemiyorum, barış!

etki

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Bu sıradan beyaz kafaların arasında ne haberi dostum? Sanırım bizi ciddi almadılar ve bizi bir avuç troll sanıyorlar. Ben olsam seni hafife almazdım ama bunların anlaması zor olacak ve iş işten geçecek. Sinirlendim ve ağzımı bozmak istemiyorum, barış!
ow meen, dostumun biraz kafası bozuk sadece. peace

PewPew

⭐️
Proje Elçisi
Heyyy dostumm burada biz de barış istiyoruz ve burayı dünyanın en tanınır ghettosu yapmak istiyoruz, önce barış önce dostluk, biraz planlarından bahseder misin? burayı nasıl canlandırabiliriz? Yoksa sende mi bu eğitim yuvasında okuyorsun? pewpew kaçar!
Ağır ol adamım kimse senin çöplüğünü bi kraliyet zannetmiyor! Sadece burasını biraz canlandırmaktan bahsettik, eğer bencil olmazsan üniversitede çok güzel eğlenebilirz. Adamım Jamal'ın söylediği gibi o saçma insta saçmalarına kilit vurmaktan bahsediyoruz. Burası sizin için bir wp web uygulaması gibi. Büyük resme odaklan, barış!

Jamal King

⭐️
Heyyy dostumm burada biz de barış istiyoruz ve burayı dünyanın en tanınır ghettosu yapmak istiyoruz, önce barış önce dostluk, biraz planlarından bahseder misin? burayı nasıl canlandırabiliriz? Yoksa sende mi bu eğitim yuvasında okuyorsun? pewpew kaçar!
Eyy dostum eğer ortamda canlılık istiyosan ortaya canlı bişeyler koymalısın. Lanet olası kitap ayraçlarından basıp bir yere bırakmak değil sokaklarda dolaştırmak lazım. Sokak girdiği her yeri canlandırır. Jamal out!

PewPew

⭐️
Proje Elçisi
Biz bu ortamı açtık adamım fakat sizin nalet olası desteğine ihtiyacımız var @yenisekme ye bu konu hakkında yazabilirsin buraların karanlık adamı kendisi olur!
Eyy dostum eğer ortamda canlılık istiyosan ortaya canlı bişeyler koymalısın. Lanet olası kitap ayraçlarından basıp bir yere bırakmak değil sokaklarda dolaştırmak lazım. Sokak girdiği her yeri canlandırır. Jamal out!

P. Silas

Yeni Üye
Adamım Jamal her zaman haklıları tükürür ve yine öyle yapmış. Lanet kafanızı kaldırın ve kabuğunuzdan çıkıp bir şeyler üretmelisiniz. Evet biz Ivory sayesinde bu e""itim yuvasında takılıyoruz. Kovala, barış!

Ivory

Yeni Üye
King doğruları size iletti merak etmeyin işin içinde sokak varsa bil ki doğru yol adamım 🦍 biz gelene kadar ölü olan çeneniz biz gelince canlandı teşekküre gerek yok. Ivory kaçar!

yenisekme

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Rastgele denk geldiğimiz ayraçtan burayı bulduk ve girdiğimizde çok aktif olmadığını görüp hayal kırıklığına uğradık. Güzel bir proje ve heyecanlandırmıştı ama sanki duyurulması lazım gibi? Ama yaptığınız projenin üstüne düşmediğiniz için bunu da kimse göremeyecek ha? İsterseniz el atarız. Barış!
Güzel haber sonunda geldi.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar