Neler yeni

Hoşgeldin, ziyaretçi!

İster kendi adınla istersen anonim olarak fikrini özgürce paylaş. Unutma, burası herkes için değildir.

İçinden geçeni yaz

Boşluk

⭐️⭐️⭐️
Lise ilk yıllarımda karalama duvarlarımız olurdu bizim. Bütün sene o duvarlara içinden geçen herşeyi yazardın. Sene sonu mezun olan öğrencilere de o duvarı müdür boyatır yeni döneme hazır hale gelirdi🤭

Bu sayfa da içinden geçeni yaz duvarı olsun. At rahatla.

yenisekme

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Oturarak çalışıyorum ve çok sevdiğim işimi yapmaya sağlıklı bir şekilde devam etmek için az da olsa egzersiz yapmam gerektiğini biliyorum. Ama yapamıyorum. Uzun vadede bana ciddi problem çıkartacak bu durum. Sırt ağrısı, duruş bozukluğu vb.

etki

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Stres yönetimini beceremediğim için kendime çok kızıyorum

allons-y

⭐️⭐️
Ben genelde anlatırken komik yaşarken ağlatan şeyler yaşıyorum

allons-y

⭐️⭐️
Çıkıp saatlerce dolaşmak istiyorum ama kafam benimle gelmesin

allons-y

⭐️⭐️
Eskiye dönüp ne güzeldi demicem daha güzelini yaşamak zorundayım ben bunun için varım

yenisekme

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Çoğu zaman başarısız hissediyorum. Başarısız biri olduğumdan değil daha iyisini yapabilecek olmamdan.

zimamavisi

⭐️
Kendimi yıllar öncesinden kalan hatıralar yumağının yansıması gibi hissetmeye başladım. Yıllar yaşanmış, anılar birikmiş. Ben onların silik bir kalemle tekrar çizilmeye çalışılması gibiyim, eğretiyim sanki.

Kuşku zehirli bir meyve. Bir kere ısırınca hemen kanına karışıyor insanın. Keşke bilebilseydim. Mutsuz, meczup bir yazarın gerçeğini. Anlardım ve devam ederdim yola. Böyle kırık hissetmezdim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar