Neler yeni

Hoşgeldin, ziyaretçi!

İster kendi adınla istersen anonim olarak fikrini özgürce paylaş. Unutma, burası herkes için değildir.

İnsan sevdiğini nasıl gösterir?

yenisekme

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Seven insanın ne yapması gerekiyor? Sevgiyi göstermenin belirli standartları ya da olmazsa olmazları var mıdır yoksa sevgi sevgi midir? İnsanın içinde olması yeterli midir?

zimamavisi

⭐️
Herkesin sevgi dili kendine özgüdür bence o yüzden belirli bir standardı var demek doğru gelmiyor bana. Kimi haykırır sevdiğini kimi aç mısın diye sorar kimi de sadece gözlerinin içine bakarak sessizce, usulca hissettirir. Fiziksel olarak çok yorulduğum bir iş vardı her akşam ayaklarım ağrıyarak eve dönerdim. Eve girdiğimde gördüğüm ilk şey hazır bir masa, pişmeye yakın bir yemek olurdu. Kanepenin üzerinde iki yastık, biri başımın altına koymak için diğeri yorulan ayaklarıma. Yemek pişene kadar dinlenirdi bedenim. Günün nasıl geçti sorusu, kısa bir sohbet. Kolay kolay seni seviyorum lafını duymazdım sevgisini ifade ederken çekinirdi, ama severdi bilirdim. Kendine özgü yöntemleriyle hissettirirdi çünkü. Önemli olan hissettirmek, nasıl hissettirdiğiniz sizin sevgiyi kavrayış biçiminizle alakalı. Bir de zaman ayırmak bence. Zaman kıymetli çünkü. Kısacık da olsa sesini duymak, yüzünü görmek için zaman ayırmak. Ailen, arkadaşın, sevgilin. Kimse sevgini paylaştığın kişi.

etki

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
seven insan, her koşulda sevdiğini desteklemeli. maddi ya da manevi farketmeksizin. baş başa vakit geçirmeye özen göstermeli

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar