Neler yeni

Hoşgeldin, ziyaretçi!

İster kendi adınla istersen anonim olarak fikrini özgürce paylaş. Unutma, burası herkes için değildir.

rüyanın etkisinden çıkılamayan anlar

etki

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
tarif edilmesi zor ve güzel bir histir. özellikle rüyada iyi bir şey görüyorsanız size verdiği mutluluk, normalde yaşanılan mutluluktan kat ve kat fazla oluyor

yenisekme

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Uçmak

Uçmayı gerçekten hissederim. Uçmak için çabalamak, başarmak. Tellere temas etmeden inmeye çalışmak.

Uçmayı çok severim rüyamda, uyanınca hemen yumarım gözlerimi devam etmek için.

zimamavisi

⭐️
Uçmak

Uçmayı gerçekten hissederim. Uçmak için çabalamak, başarmak. Tellere temas etmeden inmeye çalışmak.

Uçmayı çok severim rüyamda, uyanınca hemen yumarım gözlerimi devam etmek için.
Bir kere yaşadım bunu. Üniversite zamanındaydı. Sonsuz bir karanlığın ortasında ışığın vurduğu tek şey havada süzülen bedenim. Mutlak bir sessizlik ve boşluk etrafım. Önce düşüyorum sanmıştım ama sonra bunu kontrol edebildiğimi fark ettim. Fiziksel olarak hissettim o süzülme hissini. Uyandığıma üzüldüğüm nadir anlardandı.

Günlerce hissetmiştim o duyguyu. Gözlerimi ne zaman kapatsam o ana dönüp zihnimle bedenimle uçtum. Garip bir deneyimdi, çok güzeldi.

etki

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
Bir kere yaşadım bunu. Üniversite zamanındaydı. Sonsuz bir karanlığın ortasında ışığın vurduğu tek şey havada süzülen bedenim. Mutlak bir sessizlik ve boşluk etrafım. Önce düşüyorum sanmıştım ama sonra bunu kontrol edebildiğimi fark ettim. Fiziksel olarak hissettim o süzülme hissini. Uyandığıma üzüldüğüm nadir anlardandı.

Günlerce hissetmiştim o duyguyu. Gözlerimi ne zaman kapatsam o ana dönüp zihnimle bedenimle uçtum. Garip bir deneyimdi, çok güzeldi.
rüyanda kendi bedenini mi gördün?

yenisekme

⭐️⭐️⭐️
Proje Elçisi
rüyanda kendi bedenini mi gördün?
Ben bir kere 3 kere uyanmıştım.

Yani uyandım sonra aslında uyanmamışım bir daha uyandım sonra kendimi uyurken gördüm bir daha uyandım.

O günden beri sabah namazlarımı hiç kaçırmam :) şaka şaka

ama rüya şaka değil :(

zimamavisi

⭐️
Ben bir kere 3 kere uyanmıştım.

Yani uyandım sonra aslında uyanmamışım bir daha uyandım sonra kendimi uyurken gördüm bir daha uyandım.

O günden beri sabah namazlarımı hiç kaçırmam :) şaka şaka

ama rüya şaka değil :(
Kuru yer kalınca da öyle olur derler..

Hala rüyada olmadığına emin misin?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar